Tootekood: 16TQC22MYFB
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 16TQC22MYFB
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 22 µF, 16 V, POSCAP TQC Series, ± 20%, B2, 0.09 ohm
Max operating temperature 105°C