Plug; N; male; straight; 50Ω; Belden 7807A,LMR200,MSI-22; crimped
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
172214
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 172214
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Plug; N; male; straight; 50Ω; Belden 7807A,LMR200,MSI-22; crimped
| Operating temperature | -65...165°C |
| Electrical mounting | crimped |
| Connector | plug |
| Kind of connector | male |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | N |
| Contact material | brass |
| Body material | brass |
| Mechanical durability | 500cycles |
| Kind of cable | Belden 7807A |
| Wave impedance | 50Ω |
| Max. frequency | 11GHz |
| Spatial orientation | straight |
| Insulator material | teflon |