Pitch spacer; H: 20mm; green; Mat: polyamide; L: 2.5mm; D: 28mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1740042
Tootja: PHOENIX CONTACT
Tootja tootekood: 1740042
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pitch spacer; H: 20mm; green; Mat: polyamide; L: 2.5mm; D: 28mm
| Colour | green |
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Length | 2.5mm |
| Height | 20mm |
| Type of connector accessories | pitch spacer |
| Conform to the norm | UL |
| Connectors features | assembling possibility |
| Depth | 28mm |