1748630000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
1748630000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1748630000
Spetsifikatsioon tootele 1748630000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Electrical mounting | crimped |
| Connector | plug |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 34 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Current rating | 10.3A |
| Rated voltage | 200V |
| Spatial orientation | straight |