1797740000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
1797740000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1797740000
Spetsifikatsioon tootele 1797740000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 5mm |
| Electrical mounting | THT |
| Connector | plug |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 7 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Current rating | 27.5A |
| Spatial orientation | angled 90° |