1931740000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
11.0
Tootekood:
1931740000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1931740000
Spetsifikatsioon tootele 1931740000
| Operating temperature | -50...125°C |
| Contacts pitch | 7.62mm |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Connector | plug |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 2 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | black |
| Current rating | 41A |
| Spatial orientation | straight |