1943870000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
1943870000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1943870000
Spetsifikatsioon tootele 1943870000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Connector | plug |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | copper alloy |
| Body material | PBT |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Height | 16mm |
| Body colour | black |
| Current rating | 20A |
| Spatial orientation | angled |