1948240000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
31.0
Tootekood:
1948240000-1
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1948240000
Spetsifikatsioon tootele 1948240000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Connector | socket |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 2 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Length | 10.2mm |
| Body colour | black |
| Current rating | 20A |
| Spatial orientation | angled |