1959460000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
8.0
Tootekood:
1959460000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1959460000
Spetsifikatsioon tootele 1959460000
| Operating temperature | -50...100°C |
| Contacts pitch | 5mm |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Connector | socket |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | copper alloy |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Body colour | orange |
| Current rating | 23A |
| Spatial orientation | angled |