1978850000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
1978850000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1978850000
Spetsifikatsioon tootele 1978850000
| Contacts pitch | 5mm |
| Electrical mounting | THT |
| Connector | terminal block |
| Mechanical mounting | THT |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | PCB terminal block |
| Number of pins | 12 |
| Height | 48.3mm |
| Body colour | orange |
| Current rating | 20A |
| Spatial orientation | straight |