Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1K5SMPC30APH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: 1K5SMPC30APH
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | TO277 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 25.6V |
| Max. forward impulse current | 36.2A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 28.5V |