Diode: transil; 1.5kW; 33V; 32A; unidirectional; DO13
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1N5555
Tootja: MICROCHIP (MICROSEMI)
Tootja tootekood: 1N5555
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 1.5kW; 33V; 32A; unidirectional; DO13
| Mounting | THT |
| Case | DO13 |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 30.5V |
| Max. forward impulse current | 32A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 33V |
| Leakage current | 5µA |