Diode: transil; 1.5kW; 7.5V; 128A; bidirectional; ±5%; DO13
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1N6036A
Tootja: MICROCHIP (MICROSEMI)
Tootja tootekood: 1N6036A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 1.5kW; 7.5V; 128A; bidirectional; ±5%; DO13
| Mounting | THT |
| Case | DO13 |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Max. forward impulse current | 128A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 7.5V |
| Leakage current | 1mA |