Diode: transil; 1.5kW; 13V; 82A; bidirectional; ±5%; DO13
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1N6042A
Tootja: MICROCHIP (MICROSEMI)
Tootja tootekood: 1N6042A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 1.5kW; 13V; 82A; bidirectional; ±5%; DO13
| Mounting | THT |
| Case | DO13 |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 11V |
| Max. forward impulse current | 82A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 13V |
| Leakage current | 5µA |