Diode: transil; 1.5kW; 18V; 56.5A; bidirectional; DO13
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1N6045
Tootja: MICROCHIP (MICROSEMI)
Tootja tootekood: 1N6045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 1.5kW; 18V; 56.5A; bidirectional; DO13
| Mounting | THT |
| Case | DO13 |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 14V |
| Max. forward impulse current | 56.5A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 18V |
| Leakage current | 5µA |