Diode: transil; 500W; 19V; 18A; bidirectional; ±5%
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1N6113A
Tootja: MICROCHIP (MICROSEMI)
Tootja tootekood: 1N6113A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 500W; 19V; 18A; bidirectional; ±5%
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 15.2V |
| Max. forward impulse current | 18A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 19V |
| Leakage current | 1µA |