20020008-D071B01LF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
32.0
Tootekood:
20020008-D071B01LF
Tootja: AMPHENOL
Tootja tootekood: 20020008-D071B01LF
Spetsifikatsioon tootele 20020008-D071B01LF
| Operating temperature | -40...115°C |
| Contacts pitch | 3.81mm |
| Kind of connector | female |
| Mechanical mounting | for cable |
| Contact plating | tinned |
| Type of connector | pluggable terminal block |
| Number of pins | 7 |
| Contact material | bronze |
| Length | 26.7mm |
| Height | 19.1mm |
| Body colour | green |
| Spatial orientation | straight |