LED
Kordarv:
8000.0
Minimum quantity:
8000.0
Tootekood:
204-10SUGC/S400-A5
Tootja: EVERLIGHT
Tootja tootekood: 204-10SUGC/S400-A5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Number of terminals | 2 |
| Luminosity | 1600...3200mcd |
| LED colour | green |
| Wavelength | 5...5nm |
| LED lens | transparent |
| Front | convex |
| LED diameter | 3mm |
| LED current | 20mA |