Test lead; 60VDC; 30VAC; 12A; banana plug 4mm,both sides; blue
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2110-150BL
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 2110-150BL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 60VDC; 30VAC; 12A; banana plug 4mm,both sides; blue
| Operating temperature | -20...80°C |
| Colour | blue |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1.5m |
| Current rating | 12A |
| Rated voltage | 30V AC, 60V DC |
| Connector variant | with 4mm axial socket |
| Type of test accessories | test lead |