Test lead; 36A; banana plug 4mm,both sides; insulated; Len: 0.25m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2314-IEC-25J
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 2314-IEC-25J
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 36A; banana plug 4mm,both sides; insulated; Len: 0.25m
| Operating temperature | -20...80°C |
| Colour | yellow |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Wire insulation material | silicone |
| Cable length | 250mm |
| Current rating | 36A |
| Connector variant | insulated |
| Conform to the norm | CAT II 1000V, CAT III 1000V |
| Type of test accessories | test lead |