Test lead; 70VDC; 33VAC; 12A; banana plug 4mm,both sides; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2510-50N
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 2510-50N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 70VDC; 33VAC; 12A; banana plug 4mm,both sides; black
| Colour | black |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 500mm |
| Current rating | 12A |
| Rated voltage | 33V AC, 70V DC |
| Connector variant | insulated |
| Conform to the norm | CAT II 600V, EN 61010-031 |
| Type of test accessories | test lead |