Tootekood: 298W107X0010Q2D
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 298W107X0010Q2D
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Surface Mount Tantalum Capacitor, 100 µF, 10 V, 1206 [3216 Metric], Microtan 298W Series, ± 20%
Max operating temperature 125°C