Tootekood: 2CDS383001R0117
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 2CDS383001R0117
  • Mounting
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Electrical life
  • Characteristics
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Cross section of connecting wires
  • Type of protection
  • Short circuit breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Circuit breaker; 415VAC; Inom: 0.3A; Poles: 3; Charact: K; 25kA; IP20
Mounting for DIN rail mounting
Operating temperature -40...70°C
IP rating IP20
Current rating 300mA
Rated voltage 415V AC