Transistor: NPN; bipolar; 65V; 1A; 1/5W; TO39; 6dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2N2102
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: 2N2102
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 65V; 1A; 1/5W; TO39; 6dB
| Mounting | THT |
| Case | TO39 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1/5W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 60MHz |
| Collector-emitter voltage | 65V |
| Current gain | 10...120 |