Transistor: NPN; bipolar; 25V; 500mA; 1.5W; TO92
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2N3415 PBFREE
Tootja: Central Semiconductor
Tootja tootekood: 2N3415 PBFREE
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 25V; 500mA; 1.5W; TO92
| Mounting | THT |
| Case | TO92 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 1.5W |
| Collector current | 500mA |
| Collector-emitter voltage | 25V |