Transistor: PNP; bipolar; 80V; 1A; 1/6W; TO39
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2N4236
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: 2N4236
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 80V; 1A; 1/6W; TO39
| Mounting | THT |
| Case | TO39 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 1/6W |
| Collector current | 1A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 10...150 |