Transistor: NPN; bipolar; 80V; 4A; 40W; TO220
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2N6123 PBFREE
Tootja: Central Semiconductor
Tootja tootekood: 2N6123 PBFREE
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 80V; 4A; 40W; TO220
| Mounting | THT |
| Case | TO220 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 40W |
| Collector current | 4A |
| Frequency | 2.5MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |
| Current gain | 20...80 |