Transistor: PNP; bipolar; 230V; 15A; 130W; SOT93
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SA1294
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SA1294
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 230V; 15A; 130W; SOT93
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 130W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 35MHz |
| Collector-emitter voltage | 230V |