Transistor: PNP; bipolar; 140V; 10A; 80W; SOT93
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SA1695
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SA1695
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 140V; 10A; 80W; SOT93
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 80W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 20MHz |
| Collector-emitter voltage | 140V |