Transistor: PNP; bipolar; 80V; 6A; 30W; TO220F
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SA1725
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SA1725
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 80V; 6A; 30W; TO220F
| Mounting | THT |
| Case | TO220F |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 30W |
| Collector current | 6A |
| Frequency | 20MHz |
| Collector-emitter voltage | 80V |