Transistor: PNP; bipolar; 50V; 10A; 25W; TO220FP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SA2222SG
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: 2SA2222SG
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 50V; 10A; 25W; TO220FP
| Mounting | THT |
| Case | TO220FP |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 25W |
| Collector current | 10A |
| Frequency | 230MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |