Transistor: PNP; bipolar
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
2SB1188
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: 2SB1188
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar
| Mounting | SMD |
| Case | SOT89 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 500mW |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 100MHz |
| Collector-emitter voltage | 32V |
| Current gain | 82...390 |