Transistor: NPN; bipolar; 230V; 15A; 130W; SOT93
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
2SC3263
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SC3263
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 230V; 15A; 130W; SOT93
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 130W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 60MHz |
| Collector-emitter voltage | 230V |