Transistor: NPN; bipolar; 180V; 15A; 130W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SC3856
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SC3856
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 180V; 15A; 130W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 130W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 20MHz |
| Collector-emitter voltage | 180V |