Transistor: NPN; bipolar; 150V; 2A; 25W; TO220F
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SC4381
Tootja: SANKEN
Tootja tootekood: 2SC4381
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 150V; 2A; 25W; TO220F
| Mounting | THT |
| Case | TO220F |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 25W |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 15MHz |
| Collector-emitter voltage | 150V |