Transistor: NPN; bipolar
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SC4672
Tootja: LUGUANG ELECTRONIC
Tootja tootekood: 2SC4672
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar
| Mounting | SMD |
| Case | SOT89 |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 500mW |
| Collector current | 2A |
| Frequency | 210MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |