Transistor: NPN; bipolar; 40V; 3A; 10W; SOT32
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
2SD882
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: 2SD882
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 40V; 3A; 10W; SOT32
| Mounting | THT |
| Case | SOT32 |
| Kind of package | tube |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 12.5W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 90MHz |
| Collector-emitter voltage | 40V |