Tootekood: 4.0SMDJ24A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 4.0SMDJ24A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 24 V, 51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins