Tootekood: 45-2P02.1E10.000
Tootja: EAO
Tootja tootekood: 45-2P02.1E10.000
  • Resistance
  • IP rating
  • IP rating
  • Mounting hole diameter
  • Face dimensions
  • Type of control accessories
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Potentiometer; 22mm; 45; Ø22.3mm; IP66,IP67,IP69K; 10kΩ
Resistance 10kΩ
IP rating IP66, IP67, IP69K
Mounting hole diameter Ø22.3mm
Face dimensions Ø30mm