32A; Urated: 1kV; violet; Material: brass; Plating: nickel plated
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
49.7073-26
Tootja: STÄUBLI
Tootja tootekood: 49.7073-26
Spetsifikatsioon tootele 32A; Urated: 1kV; violet; Material: brass; Plating: nickel plated
| Mounting | on panel, soldered |
| Connector | socket |
| Colour | violet |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Panel cutout diameter | 12.2mm |
| Current rating | 32A |
| Rated voltage | 1kV |
| Overall length | 33mm |