Tootekood: 5.0SMDJ100A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ100A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins