Tootekood: 5.0SMDJ14A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ14A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins