5.0SMDJ150A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ150A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 150 V, 243 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins