Tootekood: 5.0SMDJ170CA-T7
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ170CA-T7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 170 V, 275 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins