Tootekood: 5.0SMDJ18A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ18A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins