Tootekood: 5-0SMDJ20A
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: 5-0SMDJ20A
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 5kW; unidirectional; SMC; reel,tape; 5.0SMDJ
Mounting SMD
Case SMC
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 20V
Max. forward impulse current 155A