Tootekood: 5.0SMDJ20A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ20A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins