Tootekood: 5.0SMDJ20CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ20CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins