Tootekood: 5-0SMDJ22AH
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: 5-0SMDJ22AH
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 5kW; unidirectional; SMC; reel,tape
Mounting SMD
Case SMC
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 22V
Max. forward impulse current 141A