Tootekood: 5.0SMDJ24CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ24CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins